Nazywam się Magdalena Tomusiak, jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i rosyjskiego.

Po ukończeniu studiów filologicznych przez kilkanaście lat pracowałam jako nauczyciel akademicki, jednocześnie rozwijając swój warsztat tłumaczeniowy. W latach 2016 i 2023 uzyskałam uprawnienia tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego i niemieckiego.

W celu zapewnienia klientom jak najwyższej jakości usług tłumaczeniowych, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, inwestuję w rozwój zawodowy uczestnicząc w szkoleniach, organizowanych m. in. przez Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, oraz inne podmioty.

Oferuję pomoc w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentacji, rozmów, tłumaczeniu ustnym podczas czynności notarialnych, czynności w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz podczas spotkań biznesowych i negocjacyjnych. Stale współpracuję z organami wymiaru sprawiedliwości: m. in. Policją, Strażą Graniczną oraz sądami.

CERTYFIKATY I ZAŚWIADCZENIA

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą

Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne, w tym zwykłe, uwierzytelnione, specjalistyczne i symultaniczne. Szczegóły znajdą Państwo w mojej ofercie, do której prowadzi poniższy link.

Scroll to Top